Co očekáváte od cyklodovolené? Samozřejmostí jsou super traily, chutné místní speciality, pohodlné ubytování, dobrá sprcha a jako třešnička na dortu výborné domácí koláče a zákusky ke kávě po každém výletu. To vše je součástí cyklodovolené s Rideczech.

Kameny, kořeny, jíl

Tato část České republiky nabízí všechny typy terénu. Od kamenitých vyježděných trailů po jílovité lesní singletreky, hemžící se kořeny. Máme opravdu všechno! Trasy mohou být náročné, ale na druhou stranu si je opravdu užijete. Šlapeme nahoru i dolů, žádná ulejvárna v dodávce! Některé sjezdy se nacházejí blízko lyžařských vleků, a ty občas využíváme. Jelikož jsme na pohraničí, jezdíme také v Polsku a na Slovensku.

V létě teplo v zimě zima

Česká republika se ještě zatím může pyšnit tím, že má pořádná roční období takže během hlavní sezóny můžete očekávat teploty i okolo 35 °C. V zimě je zase možnost si u nás užít dovolenou na běžkách, sněžnicích, snowboardu nebo lyžích. MTB sezóna začíná v dubnu a končí v říjnu, a protože většina trailů je schovaná v lesích, nikdy vám nebude moc teplo!

Odpočiňte si v našem krásném ubytování a ochutnejte tradiční speciality


Naše stavení, které kdysi sestávalo ze sedmi bytů pro zaměstnance místní pily a jejich rodiny, prošlo kompletní renovací. Ubytovací část nabízí tři ložnice (dvoulůžková, třílůžková a čtyřlůžková) s vlastním sociálním zařízením. Dále je možno využít kuchyň, jídelnu, obývací pokoj a dvě herny.  K dispozici je i úschovna kol či lyží a také dílna pro opravu kol s kvalifikovaným mechanikem. Stolní tenis, fotbálek a šipky na vás budou čekat po návratu z výletů, stejně jako studené pivo, vínko a Martininy výborné koláče! Chceme aby vaše dovolená byla pohodlná a zajímavá. Za hezkého počasí je možno využít k odpočinku naši zahradu, kde vám připravíme výbornou grilovačku, zatímco se budete kochat pohledy na kopce, které jste zdolali. Naše ubytování má svoje kouzlo a doufáme, že si ho zamilujete stejně jako my.